Wyniki oraz prezentacje nagrodzone w II Ogólnopolskim Konkursie na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”

wpis w: Uncategorized | 0

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego

page1image1224428816

Pobierz: http://swietochrztu.pl/wp-content/uploads/2021/12/Protokol-Jury-II-Konkurs.pdf

Protokol-Jury-II-Konkurs

Pobierz: http://swietochrztu.pl/wp-content/uploads/2021/12/Protokol-Jury-II-Konkurs.pdf


UWAGA – ze względu na trwający III Ogólnopolski Konkurs na prezentację multimedialną zwycięskie prezentacje tymczasowo nie są dostępne do obejrzenia.


1 miejsce – Żaneta Żurańska – Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku


2 miejsce – Agnieszka Kostrubiec  – Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie


2 miejsce – Dawid Dziubek – VI Liceum Ogólnokształcące Im. Janusza Korczaka w Sosnowcu


2 miejsce – Maja Siwik  –  II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy


3 miejsce – Antoni Sikora – Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Łojkach


3 miejsce – Kaja Giergiel – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach


3 miejsce – Maja Samorańska – Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie


3 miejsce – Michał Franczak – Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie


3 miejsce – Szymosz Stawosz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej


Wyróżnienie – Aleksy Grabek – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim


Wyróżnienie – Antoni Klimczak – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej


Wyróżnienie – Antonina Jarecka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Męcince


Wyróżnienie – Bartosz Lesik – Szkoła Podstawowa Nr 16 im. B. Prusa w Siemianowicach Śląskich


Wyróżnienie – Agnieszka Majewska – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu


Wyróżnienie – Amelia Skowrońska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie


Wyróżnienie – Błażej Magda – Powiatowy Zespół Szkół w Złoczewie


Wyróżnienie – Dominik Pajor – Szkoła Podstawowa im. gen Józefa Gizy w Wielogłowach 


Wyróżnienie – Filip Gargula – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu


Wyróżnienie – Gabriel Zarzeczny – Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Gnieźnie


Wyróżnienie – Hubert Bzdyra – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju


Wyróżnienie – Jakub Antonowicz – Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 r. we Włocławku


Wyróżnienie – Jakub Szymański – Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej


Wyróżnienie – Jakub Mazur – Szkoła Podstawowa im. W. Rutkiewicz w Rząsce


Wyróżnienie – Julia Cieślik – Liceum Ogólnokształcące nr VI im. J. Korczaka w Sosnowcu


Wyróżnienie – Julia Mądra – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrzeszowie


Wyróżnienie – Dawid Jan Król – Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie


Wyróżnienie – Julia Sołtysiak – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Boruszynie


Wyróżnienie – Jan Kocot – Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu


Wyróżnienie – Julia Przybylska – Szkoły Edukacji Innowacyjnej „SEI” w Bydgoszczy


Wyróżnienie – Kacper Stachura – Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Henryka Sienkiewicza w Mielcu


Wyróżnienie – Kamil Kruczała – Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Bronisława Obary w Witkowicach 


Wyróżnienie – Konrad Jurzak – Zespół Szkolno Przedszkolny w Witkowicach im. Bronisława Obary


Wyróżnienie – Karol Grochowski – Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie


Wyróżnienie – Łucja Bielińska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach


Wyróżnienie – Konrad Ługowski – Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach


Wyróżnienie – Mikołaj Strzelecki – Szkoła Podstawowa w Kamionkach im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata


Wyróżnienie – Marta Bulińska – Szkoły Edukacji Innowacyjnej w Bydgoszczy


Wyróżnienie – Paulina Matlak – Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach


Wyróżnienie – Rafał Urbańczyk – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Witkowicach, im. Bronisława Obary


Wyróżnienie – Przemysław Andrychowski – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu 


Wyróżnienie – Przemysław Pigulski – Szkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu


Wyróżnienie – Paweł Chabraszewski – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej 


Wyróżnienie – Szymon Urbańczyk – Szkoła Podstawowa nr. 152 im. Elizy Orzeszkowej w Łodzi 


Wyróżnienie – Tomasz Bielecki – Szkoła Podstawowa nr 50 im. S. Kard. Wyszyńskiego w Lublinie


Wyróżnienie – Zofia Bednarz – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika
w Siemianowicach Śląskich 


Wyróżnienie – Zofia Łapajerska – Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego w Krakowie 


Wyróżnienie – Zuzanna Łukasik – Szkoła Podstawowa w Prusinowie


Wyróżnienie – Zuzanna Szyfer – Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie


Wyróżnienie – Sara Mościcka – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego


Wyróżnienie – Paulina Balicka – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie


Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego

page1image1224428816

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *