Wyniki oraz prezentacje nagrodzone w I Ogólnopolskim Konkursie na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”

wpis w: Uncategorized | 1

POBIERZ: Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”

Protokół-z-posiedzenia-Jury-Konkursu-w-lutym-2021-roku-I-OGÓLNOPOLSKI-KONKURS-NA-PREZENTACJĘ-MULTIMEDIALNĄ-“CHRZEST-POLSKI”

POBIERZ: Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”


Sfinansowano ze środków Fundacji PZU


Poniżej przedstawiamy zwycięskie prezentacje. Zachęcamy nauczycieli do posiłkowania się nimi na lekcjach tematycznych dot. Chrztu Polski.


UWAGA – ze względu na trwający III Ogólnopolski Konkurs na prezentację multimedialną zwycięskie prezentacje tymczasowo nie są dostępne do obejrzenia.


Miejsca 1-3:


1 miejsce:

Aleksandra Goraj, I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, nauczyciel: dr Robert Herzyk


2 miejsce:

Kaja Giergiel, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach, nauczyciel: mgr Anna Paprocka


2 miejsce:

Gabriela Galbierska, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, nauczyciel: mgr Łukasz Razik


2 miejsce:

Małgorzata Gacek, SP nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Mysłowicach, nauczyciel: Justyna Rychwalska


3 miejsce:

Paweł Franczek, Łukasz Śmiech, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy, nauczyciele: mgr Marta Twardzińska, mgr Joanna Dąbrowska, mgr Michał Twardziński


3 miejsce:

Jakub Nowak, Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, nauczyciel: Beata Machała


3 miejsce:

Piotr Mączyński, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, nauczyciel: Dorota Kondraciuk


3 miejsce:

Weronika Kamionka, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie, nauczyciel: Jolanta Haberka


3 miejsce:

Jeremi Mielcarek, PSP nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu, nauczyciel: mgr Aleksandra Sabat-Maj


Równorzędne Wyróżnienia Specjalne:


1. Wyróżnienie specjalne:

Aleksandra Kołoszycz, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach, nauczyciel: mgr Anna Paprocka


2. Wyróżnienie specjalne:

Kinga Ślip, Szkoła Podstawowa nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, Włocławek, nauczyciele: mgr Iwona Pawlak, mgr Ewa Lipińska


3. Wyróżnienie specjalne:

Julia Banasiak, Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie, nauczyciel: Monika Całus


Równorzędne Wyróżnienia:


1. Wyróżnienie:

Julia Kośmider, Szkoła Podstawowa w Cieluchowie, nauczyciel: mgr Jarosław Jagielski


2. Wyróżnienie:

Nikola Szarek, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie, nauczyciel: mgr Agnieszka Wawro


3. Wyróżnienie:

Łukasz Rafiński, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim, nauczyciel: Stanisław Kula


4. Wyróżnienie:

Dominika Chaś, I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie, nauczyciel: mgr Agnieszka Henel


5. Wyróżnienie:

Paulina Połowniak, Bartłomiej Sobótka, Kacper Greń, Adam Kochman, Anita Majewicz, Sebastian Ryba, Maja Habiak, Błażej Muszyński, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rogach, nauczyciel: mgr Milena Piekut


6. Wyróżnienie

Mateusz Surowiec, III LO w Mielcu, nauczyciel: Bogdan Tomecki


7. Wyróżnienie

Tomasz Marek, Radosław Poszytek, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, nauczyciel: Sylwia Wójcik-Wilkołazka


8. Wyróżnienie

Oliwia Wijaszka, SP w Budzowie z filią w Grodziszczu, nauczyciel: mgr. Jolanta Spychalska


9. Wyróżnienie

Mateusz Lachowski, Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie, nauczyciel: Zofia Szwiec


10. Wyróżnienie

Laura Barańska, XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi, nauczyciel: dr Nina Kapuścińska – Kmiecik


11. Wyróżnienie

Iga Stachowicz, Zespół Szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie, nauczyciel: mgr Bartłomiej Krupa


12. Wyróżnienie

Nikola Bukała, Zespół Szkół nr 2 w Opatowie, nauczyciel: mgr Małgorzata Grządziel


13. Wyróżnienie

Maksymilian Polkowski, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Proszowicach, nauczyciel: mgr Maria Kieruzal


14. Wyróżnienie

Bartłomiej Kościółek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie, nauczyciel: mgr Ewa Kubiś


15. Wyróżnienie

Małgorzata Ledwoń, SP nr 16 w Siemianowicach Śląskich, nauczyciel: mgr Marzena Doering


16. Wyróżnienie

Maja Adamowicz, Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie, nauczyciel: mgr Krzysztof Perłowski


17. Wyróżnienie

Dawid Jankowski, I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, nauczyciel: mgr Piotr Bakowicz


18. Wyróżnienie

Jakub Wardawy, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C. K. Norwida w Warszawie, nauczyciel: mgr Katarzyna Marcinkowska


19. Wyróżnienie

Kacper Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku, nauczyciel: mgr Iwona Pawlak


20. Wyróżnienie

Jakub Borówka, Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, nauczyciel: Joanna Ryś


21. Wyróżnienie

Jakub Tunkiewicz, Z.S. nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie, nauczyciel: Bartłomiej Krupa


22. Wyróżnienie

Szymon Raś, Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach, nauczyciel: mgr Grzegorz Rydzy


23. Wyróżnienie

Karolina Molek, Magdalena Bal, Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie, nauczyciel: Krzysztof Bernaś


24. Wyróżnienie

Anna Kopacz, Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława w Kobylanach, nauczyciel: mgr Katarzyna Dołęgowska


25. Wyróżnienie

Maciej Baran, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, nauczyciel: mgr Wioletta Staszewska


26. Wyróżnienie

Julia Szczepańczyk, Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach, nauczyciel: mgr Mariola Piątek


27. Wyróżnienie

Joanna Pióro, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach nauczyciel: mgr Janina Jezierska-Bobak


28. Wyróżnienie

Mateusz Staszak, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie, nauczyciel: Elżbieta Maciejewska


29. Wyróżnienie

Adrian Zając, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej, nauczyciel: Tomasz Kędziora


30. Wyróżnienie

Agata Bielińska, Joanna Łepek, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie, nauczyciel: Lidia Symołon


31. Wyróżnienie

Kacper Feszyk, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli, nauczyciel: Małgorzata Grzegorzewska


32. Wyróżnienie

Wiktoria Chmielak, Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Knurowie, nauczyciel: Agata Hajduga


33. Wyróżnienie

Błażej Kiełb, Zespół Szkół im. Anny Jenke w Rogóżnie, nauczyciel: mgr Barbara Szajnar


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *