Wyniki oraz prezentacje nagrodzone w I Ogólnopolskim Konkursie na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”

wpis w: Uncategorized | 0

POBIERZ: Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”

Protokół-z-posiedzenia-Jury-Konkursu-w-lutym-2021-roku-I-OGÓLNOPOLSKI-KONKURS-NA-PREZENTACJĘ-MULTIMEDIALNĄ-“CHRZEST-POLSKI”

POBIERZ: Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną “Chrzest Polski”


Sfinansowano ze środków Fundacji PZU


Poniżej przedstawiamy zwycięskie prezentacje. Zachęcamy nauczycieli do posiłkowania się nimi na lekcjach tematycznych dot. Chrztu Polski. Każdą prezentację można pobrać w formacie .pptx klikając na jej opis, bądź odtworzyć przez YouTube.


Miejsca 1-3:



2 miejsce:

Kaja Giergiel, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach, nauczyciel: mgr Anna Paprocka


2 miejsce:

Gabriela Galbierska, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie, nauczyciel: mgr Łukasz Razik


2 miejsce:

Małgorzata Gacek, SP nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Mysłowicach, nauczyciel: Justyna Rychwalska


3 miejsce:

Paweł Franczek, Łukasz Śmiech, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille’a w Bydgoszczy, nauczyciele: mgr Marta Twardzińska, mgr Joanna Dąbrowska, mgr Michał Twardziński


3 miejsce:

Jakub Nowak, Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, nauczyciel: Beata Machała


3 miejsce:

Piotr Mączyński, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, nauczyciel: Dorota Kondraciuk


3 miejsce:

Weronika Kamionka, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie, nauczyciel: Jolanta Haberka


3 miejsce:

Jeremi Mielcarek, PSP nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu, nauczyciel: mgr Aleksandra Sabat-Maj


Równorzędne Wyróżnienia Specjalne:


1. Wyróżnienie specjalne:

Aleksandra Kołoszycz, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach, nauczyciel: mgr Anna Paprocka


2. Wyróżnienie specjalne:

Kinga Ślip, Szkoła Podstawowa nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, Włocławek, nauczyciele: mgr Iwona Pawlak, mgr Ewa Lipińska


3. Wyróżnienie specjalne:

Julia Banasiak, Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie, nauczyciel: Monika Całus


Równorzędne Wyróżnienia:


1. Wyróżnienie:

Julia Kośmider, Szkoła Podstawowa w Cieluchowie, nauczyciel: mgr Jarosław Jagielski


2. Wyróżnienie:

Nikola Szarek, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Ryczowie, nauczyciel: mgr Agnieszka Wawro


3. Wyróżnienie:

Łukasz Rafiński, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim, nauczyciel: Stanisław Kula


4. Wyróżnienie:

Dominika Chaś, I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie, nauczyciel: mgr Agnieszka Henel


5. Wyróżnienie:

Paulina Połowniak, Bartłomiej Sobótka, Kacper Greń, Adam Kochman, Anita Majewicz, Sebastian Ryba, Maja Habiak, Błażej Muszyński, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rogach, nauczyciel: mgr Milena Piekut


6. Wyróżnienie

Mateusz Surowiec, III LO w Mielcu, nauczyciel: Bogdan Tomecki


7. Wyróżnienie

Tomasz Marek, Radosław Poszytek, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, nauczyciel: Sylwia Wójcik-Wilkołazka


8. Wyróżnienie

Oliwia Wijaszka, SP w Budzowie z filią w Grodziszczu, nauczyciel: mgr. Jolanta Spychalska


9. Wyróżnienie

Mateusz Lachowski, Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie, nauczyciel: Zofia Szwiec


10. Wyróżnienie

Laura Barańska, XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi, nauczyciel: dr Nina Kapuścińska – Kmiecik


11. Wyróżnienie

Iga Stachowicz, Zespół Szkół nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie, nauczyciel: mgr Bartłomiej Krupa


12. Wyróżnienie

Nikola Bukała, Zespół Szkół nr 2 w Opatowie, nauczyciel: mgr Małgorzata Grządziel


13. Wyróżnienie

Maksymilian Polkowski, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Proszowicach, nauczyciel: mgr Maria Kieruzal


14. Wyróżnienie

Bartłomiej Kościółek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie, nauczyciel: mgr Ewa Kubiś


15. Wyróżnienie

Małgorzata Ledwoń, SP nr 16 w Siemianowicach Śląskich, nauczyciel: mgr Marzena Doering


16. Wyróżnienie

Maja Adamowicz, Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie, nauczyciel: mgr Krzysztof Perłowski


17. Wyróżnienie

Dawid Jankowski, I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, nauczyciel: mgr Piotr Bakowicz


18. Wyróżnienie

Jakub Wardawy, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C. K. Norwida w Warszawie, nauczyciel: mgr Katarzyna Marcinkowska


19. Wyróżnienie

Kacper Jaśkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku, nauczyciel: mgr Iwona Pawlak


20. Wyróżnienie

Jakub Borówka, Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, nauczyciel: Joanna Ryś


21. Wyróżnienie

Jakub Tunkiewicz, Z.S. nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie, nauczyciel: Bartłomiej Krupa


22. Wyróżnienie

Szymon Raś, Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach, nauczyciel: mgr Grzegorz Rydzy


23. Wyróżnienie

Karolina Molek, Magdalena Bal, Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie, nauczyciel: Krzysztof Bernaś


24. Wyróżnienie

Anna Kopacz, Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława w Kobylanach, nauczyciel: mgr Katarzyna Dołęgowska


25. Wyróżnienie

Maciej Baran, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, nauczyciel: mgr Wioletta Staszewska


26. Wyróżnienie

Julia Szczepańczyk, Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach, nauczyciel: mgr Mariola Piątek


27. Wyróżnienie

Joanna Pióro, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach nauczyciel: mgr Janina Jezierska-Bobak


28. Wyróżnienie

Mateusz Staszak, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie, nauczyciel: Elżbieta Maciejewska


29. Wyróżnienie

Adrian Zając, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej, nauczyciel: Tomasz Kędziora


30. Wyróżnienie

Agata Bielińska, Joanna Łepek, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Ciechanowie, nauczyciel: Lidia Symołon


31. Wyróżnienie

Kacper Feszyk, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli, nauczyciel: Małgorzata Grzegorzewska


32. Wyróżnienie

Wiktoria Chmielak, Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Knurowie, nauczyciel: Agata Hajduga


33. Wyróżnienie

Błażej Kiełb, Zespół Szkół im. Anny Jenke w Rogóżnie, nauczyciel: mgr Barbara Szajnar


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *